Stylista

Wesele, ślub, sylwester, karnawał, urodziny, bal maskowy i wiele innych okazji, kiedy strój jest niezastąpiony. Czy dopasowałaś coś wyjątkowego? Pierwsza randka? Czerwień, czerń? Chcesz zachwycić swojego partnera?

Moda w obecnych czasach jest bardzo różna. Jedni uwielbiają klasykę, a inni lubią wyróżniać się z tłumu. Czy wiesz co jest dla Ciebie odpowiednie? Często osoby, które nie potrafią się ubrać wybierają się do osób, które potrafią dopasować, doradzić to co będzie dla nas najkorzystniejsze.

Stylista

To nikt inny, jak osoba, która pomoże nam się ubrać. Ludzie z tej branży poszukują nowoczesnego stylu dla wybranej osoby. W Polsce to nowe przedsięwzięcie, jednak zyskuje coraz szersze grono osób zainteresowanych. Nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem i my się nie udamy. Nie ma co się zapierać rękami i nogami, gdyż życie lubi płatać różne figle. Często osoby te pracują indywidualnie, przeprowadzają wręcz metamorfozę, potencjalny klient zaskakuje swoim wyglądem sam siebie. A na pewno po przeprowadzonym przedsięwzięciu wiemy co na siebie włożyć, czego unikać, by w przyszłości nie wyrządzić sobie szkody.

Jeśli jednak nadal nie jesteś przekonana do usług tego specjalisty warto zdać się na własną intuicję, ona często podpowie co będzie dla nas najlepsze, w czym będziemy czuć się dobrze. Żadna impreza nie będzie dla nas zaskoczeniem, a dopasowana sukienka będzie leżeć idealnie. Nie obawiaj się, czasem to stereotypy nie pozwalają nam skorzystać z pomocy innej osoby. Często nasze babcie i mamy odciągają nas od tego typu pomysłów. A wystarczy spróbować chociaż raz, wybrać się na krótką rozmowę, by poznać czym zajmuje się stylista. Warto zasięgnąć opinii kogoś innego, często to czego my nie zauważamy, może okazać się bardzo widoczne dla kogoś stojącego z boku.

Warto wspomnieć, że stylista to nowy zawód, który do niedawna nie był jeszcze rozpoznawany na rynku. To pozwala pracownikom rozwinąć skrzydła, wykazać się całym przedsięwzięcie. Często osoby, trudniące się w tej branży odnajdują zatrudnienie w redakcjach magazynów o modzie lub na portalach związanych z modą. W tych magazynach i blogach, stronach internetowych opracowywane są ciekawe artykuły, które w krótki sposób opowiadają nam o modzie, jej pułapkach i zaletach, które powinna wykorzystać każda kobieta.

Spróbuj, może i Tobie uda się coś w sobie zmienić, czego zapragną inni, może ktoś Cię odmieni, odnajdzie Twój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Jeden raz wystarczy, by wydać własną opinię.