Hybrydy, to hit tego sezonu!

Nasze dłonie są, naszą wizytówką. Dlatego odpowiednio powinniśmy o nie dbać. Nie chodzi tylko o paznokcie, lecz także o skórę dłoni i odpowiednie nawilżanie skórek. Jeśli nie będziemy przywiązywać do tego uwagi, na dłuższą metę skóra naszych dłoni może poważnie zachorować, co spowoduje, że będziemy wstydzić się je pokazywać. A przecież tego nie chcemy.

Nasze dłonie codziennie ulegają eksploatacji. Ciągle je myjemy, moczymy myjąc naczynia, a zazwyczaj później nie pilnujemy tego by były one odpowiednio nawilżone. Bo przecież zaraz znowu będziemy myć ręce, więc nie ma sensu ich kremować. Po kilkukrotnym, takim działaniu skóra naszych rąk jest sucha, spierzchnięta i często zaczerwieniona, nie mówiąc o sytuacjach, w których nasze ręce są narażone na kurzajki, brodawki, lub inne mało estetyczne zmiany skórne. Przy takich schorzeniach naszych dłoni i paznokci pielęgnacja domowa może stać się mało skuteczna. Dlatego naprzeciw wychodzi nam medycyna estetyczna. Usunięcie niepożądanych zmian jest teraz zdecydowanie prostsze niż dotąd było. Usuwa się je laserem, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo komfortowy. Efekty są widoczne bardzo szybko, a gojenie się zmiany jest niemalże ekspresowe.

Jeżeli Twoją zmorą jest spierzchnięta i pomarszczona skóra dłoni z pomocą przyjdą Ci zabiegi medycyny estetycznej. By Twoje dłonie odzyskały młodzieńczy wygląd postaw na obstrzykiwanie kwasem hialuronowym. Jego niebywałą zaletą jest długotrwały efekt utrzymujący się przez 12 miesięcy. Przez cienką igłę wstrzykuje się preparat z kwasem hialuronowym co powoduje poprawienie jakości skóry. Dzięki miejscowemu znieczuleniu uzyskamy większy komfort przy wykonywaniu zabiegu. Kolejnym bardzo powszechnym zabiegiem poprawiającym wygląd naszych dłoni jest lifting termiczny. Polega on na podgrzaniu głębokich warstw skóry i pobudzeniu ich do regeneracji. Dzięki czemu w skórze zaczyna się produkcja kolagenu. Ten rodzaj zabiegu może być wykonywany w każdej porze roku, a co najważniejsze jest on zupełnie bezbolesny, dlatego podczas wykonywania będziemy czuć się komfortowo. Efekt możemy już podziwiać po 8 tygodniach od wykonania zabiegu. Powinniśmy postawić na 3 serię. Wtedy efekt będzie zdecydowanie lepszy.
Pamiętajmy również, że nie tylko same dłonie, ale i o paznokcie trzeba dbać. Używaj odpowiednich kosmetyków i olejków, aby Twoje nail wyglądały nieskazitelnie i zdrowo. Dłonie są wizytówką człowieka, dlatego powinno się o nie należycie dbać.