Manicure hybrydowy cennik Warszawa Centrum, Wola. Rezerwacja w centrum urody

Manicure to oczywiście zabieg kosmetyczny polegający na pielęgnacji paznokci oraz skóry dłoni. Wyróżniamy różne rodzaje:
Manicure żelowy krok po kroku:
Najpierw kosmetyczka za pomocą pilniczka lub kostki powoduje zmatowienie płytki paznokciowej, następnie nanoszone jest 3 warstwy żelu jednofazowego. Każda warstwa utwardzana jest promieniami uv pochodzącymi ze specjalnej lampy. Warstwy te mają za zadanie określić długość i wymodelować odpowiednio paznokieć. Na koniec nakładany jest żel nabłyszczający i oliwka na skórki wokół płytki.

 

Manicure akrylowy
Polega na zastosowania specjalnego akrylu- w formie szablonów i za pomocą pilniczka nadaje się odpowiedni kształt paznokciom. Jest to bardzo ładnie i naturalnie wyglądający manicure. Jego efekt utrzymuje się około 3 tygodni, dodatkowo jest bezpieczny i nie niszczy płytki paznokciowej.
Manicure hybrydowy
Po odpowiednim przygotowaniu paznokci- opiłowaniu kształtu i zmatowieniu nakłada się na płytkę bazę, którą utwardza się pod lampą UV lub LED. Potem nakłada się dwie warstwy kolorowego lakieru, również każdą należy utwardzić. Na sam koniec nakłada się lakier nawierzchniowy, nadający połysk.
W każdym salonie kosmetycznym wykonuje się tego typu zabiegi. Koszt dostępny jest np. pod hasłem manicure hybrydowy cennik. W zależności od tego gdzie mieści się salon czy to warszawa centrum czy np. warszawa wola ceny mogą się różnić. By zapisać się na manicure do salonu niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja.