Odpowiednie ubranie

Pierwszy śnieg jak zawsze zaskoczył naszych kierowców. Czy Ty też nie jesteś przygotowany? Pusta szafa, niemodna kurtka. Każdego dnia coraz więcej białego puchu pokrywa świat. Najwyższa pora wybrać się na odpowiednie zakupy, z których będziemy zadowoleni.

Co wybrać? Płaszcz, kurtkę, a może jedno i drugie. Wiele okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić. Kiedy zima się rozpoczyna wszyscy dobrze wiedza, jednak zaskakuje co roku prawie każdego. Przymrozki, nieodpowiednie buty, ubrania, brak czapki, nie mówiąc już o szaliku i rękawiczkach. Ale nie martwmy się, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Moda z roku na rok jest bardziej odważna, każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Kilka kilogramów za dużo, a może zbyt niski wzrost także nie bywa problemem. Warto szukać czegoś co nam się podoba, a nie jak wiele kobiet praktykuje, byleby się tylko zmieścić.

Jaki styl jest dla Ciebie? Sportowy, wygodny, a może klasyczny, elegancki. Niektóre kobiety potrafią połączyć jedno z drugim, jednak nie wszystkim paniom pasuje taki model. Kurtki bywają bardzo różne, poszerzane, z gumeczkami, gdzie mamy szansę chociaż trochę poczuć się luźniej. Zimowa odzież jest bardzo ciężka, przytulna, jednak swoje waży. To nie to samo co latem, gdy zaledwie podkoszulek i spodenki to cały zestaw garderobiany. Nie zwlekaj, wiele osób walczy z nadmiarem, wybiera modele odpowiednio do siebie dopasowane. A Ci, którzy wciąż nie potrafią uporać się ze swoim ubraniem pozostają w czymś lżejszym jak chociażby adidasy. Mało gustowne, niezbyt ciepłe, a dodatkowo na lodzie bywają śliskie, jednak wciąż praktyczne.

Ludzie obecnie sporo czasu spędzają w samochodach, zimy są cieplejsze, więc nie potrzebujemy kożuszków czy innego typu kurtek, które bez mała nie dają nam szans na oddychanie. Dawna moda powoli odchodzi w zapomnienie, a my szukamy czegoś ekskluzywnego. Czegoś co pozwoli cieszyć się nam dniem, a nie zastanawiać, jak przeżyć.

Zima to piękny okres, pomimo śniegu i mrozu można świetnie się bawić. Nie tylko dzieci kochają ten biały puch, dorośli potrafią aktywnie spędzić czas. Spacery, sanki, narty, snowboard a może łyżwy. Czy i Ty nie widziałeś przypadkiem jak ktoś lepił bałwana? Tak to mama, tata, dziadek i brat, pewnie ktoś by się jeszcze znalazł. Warto w tych chwilach pomyśleć o ciepłym ubraniu, by później nie żałować. Katar i kaszel to niezbyt przyjaźni lokatorzy.

Potrzebna kurtka, czapka, rękawiczki, szalik i co ważne ciepłe, nieprzemakalne buty, które zadbają nie tylko o nasz komfort, ale także o bezpieczeństwo.