Zabiegi fryzjerskie – modelowanie i zagęszczanie włosów Poznań: cena

Istnieje wiele zabiegów fryzjerskich, które mają sprawić, że nasz włosy będą piękne a fryzura będzie zachwycać i dodawać uroku. Część z nich można wykonać samodzielnie w domu, część jednak powinno odbywać się tylko i wyłącznie w profesjonalnych zakładach. Cena procedur różni się od tego w jakim salonie mamy wizytę, Poznań, Warszawa- poszczególne miasta również inaczej wyceniają usługi.
Modelowanie włosów to jedna z tych metod, którą możesz dokonać przed własnym lustrem. Aby mieć piękną fryzurę każdego dnia, a nie wydawać majątku na cotygodniowe wizyty u fryzjerów wystarczy zaopatrzyć się w dopasowaną szczotkę, lokówkę lub prostownicę i kilka kosmetyków.

 

Przydatne mogą się okazać pianki, żele czy lakiery. W zależności od rodzaju włosów ten sprzęt będzie się trochę różnił. Ważne by szczotki były z naturalnego włosia, nie będą wtedy dodatkowo niszczyć struktury. Bez względu na typ włosów należy je rozczesywać małymi pasmami. O to jakie kosmetyki dobrać najlepiej podpytać zaufanego fryzjera.
Zagęszczanie włosów jeśli ma być metodą trwalszą musi być wykonana w zakładzie fryzjerskim, można również dodatkowe pasma wpiąć samodzielnie przy pomocy klipsów lub spinek. Fryzjer natomiast wczepia dodatkowe włosy poprzez specjalne pierścienie, zaletą jest trwałość efektu nawet do kilku miesięcy oraz to że jest praktycznie niewidoczne, natomiast włosy naturalne mogą ulec lekkiemu zniszczeniu.