Wytrzymały makijaż – dobra baza pod makijaż. Warsztaty makijażu Warszawa – najlepsza baza pod makijaż.

By codzienny makijaż był trwały lub by wytrzymał całonocną imprezę należy stosować odpowiednie kosmetyki. Podstawą jest dobra baza pod makijaż. Jednak w jaki sposób wybrać odpowiednią, gdy n rynku jest dostępny taki szereg produktów.
Najlepsza baza pod makijaż to tak, która będzie dopasowana do naszej cery, do odcienia oraz do typu. Dostępne są bazy rozświetlające, matujące. Podkłady te mają za zadanie zakryć wszelkiego rodzaju niedoskonałości, jak np. przebarwienia, zaczerwienia i sprawić by skóra twarzy była nieskazitelna i miała równomierny kolor oraz strukturę.

 

W przypadku np. cery suchej baza powinna zapewniać odpowiednią gładkość i nawilżenie. Przy cerze tłustej powinno wybierać się bazy pudrowe, które będą zbierały nadmiar wydzielanego sebum, zapewnią świeżość i suchość skóry.
Z pomocą przy wyborze odpowiednich kosmetyków mogą przyjść warsztaty makijażu, organizowane często z okazji różnych eventów w miastach takich jak Warszawa, Kraków, ale również w innych miejscowościach. Obecni tam specjaliści doradzą przeanalizują rodzaj naszej cery, doradzą jaki preparatów należy używać.