Spojrzenie pełne blasku – regenerum do rzęs, serum do rzęs: skład.

Chcą olśnić kogoś swoim spojrzeniem warto jest stosować odżywki do rzęs, by stały się one gęste i długie. Na skutek codziennego makijażu, obciążającego działania maskary do rzęs, kredek i eyelinerów rzęsy stają się słabsze, wypadają. Regularne stosowanie regenerum do rzęs może znacząco poprawić ich kondycję i sprawić, że będziesz posiadaczką olśniewającego spojrzenia.
Odżywki do rzęs przyspieszają wzrost włosków, ale także pogrubiają ich strukturę. Działają wzmacniającą już od samych cebulek. Ponadto chronią włoski przed szkodliwym działaniem makijażu i regenerują delikatne skórę powiek.

Można je podzielić na dwie grupy: jedna to odżywki z eyelinerem, który nakłada się u nasady, drugie natomiast zawierają szczoteczkę, rozprowadza się je dokładnie tak samo jak tusz.
Najlepsze regenerum do rzęs serum do rzęs to takie, które ma skład jak najmniej chemiczny, czyli jak najbardziej zbliżony do naturalnie występujących składników.
Odżywki nakłada się po zmyciu makijażu, przed snem. Systematyczne stosowanie sprawia, że pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach. Kuracja powinna trwać co najmniej 3 miesiące.