Moda na naszych dłoniach.

Już niedługo ważne wyjście, a Ty nadal nie wiesz jaki manicure chcesz wykonać? To najwyższy czas by pomyśleć nad koncepcją jesiennego koloru paznokci. Najpowszechniejszą metodą manicurehybrydy, więc na pewno na nie się zdecydujesz będąc w salonie kosmetycznym. Dlatego musisz szczególną uwagę zwrócić na to by Twoje paznokcie były zdrowe i piękne. Dlatego na samym początku swojej drogi z modnymi i pięknymi paznokciami musimy pomyśleć od odpowiednim odżywieniu, i wybraniu dobrego salonu kosmetycznego, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy do wykonywania usług kosmetycznych naszych paznokci, nie powinniśmy robić tego na własną rękę, gdyż możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Odpowiednio dobrany fachowiec pomoże nam dobrać konkretne produkty, do naszego rodzaju paznokcia. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, by chodź na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o sobie.

Kluczem do zdrowych paznokci jest odpowiednia pielęgnacja. Musisz zwrócić uwagę także na regularne wycinanie skórek i piłowanie paznokci. Dobieraj również odpowiedni kształt do rodzaju Twojego paznokcia. Jeśli są one łamliwe i się rozdwajają zastosuj kurację odżywkami do paznokci. Na rynku jest teraz wielki wybór produktów poprawiających wygląd i zdrowie płytki paznokcia. Zdecydowanie przed manicure hybrydowym powinnaś zdecydować się na regenerację paznokci. Po zastosowaniu hybryd, paznokcie będą słabsze i bardziej łamliwe, a dobrze przygotowane nie ulęgną dużemu zniszczeniu.

Jeśli już wszystko wiesz o odpowiedniej dbałości o płytkę paznokcia, czas na to by wybrać odpowiedni kolor. Tej jesieni królują proste i delikatne wzory na paznokciach. Jesteś fanką minimalistycznego i eleganckiego wyglądu paznokci, ten trend zdecydowanie jest dobrany idealnie do Twoich potrzeb. Królują delikatne złote bądź czarne wzory. Jeśli jednak pragniesz zaszaleć, postaw na czerwone i brązowe kolory. Tej jesieni to zdecydowany hit. Kształt dobierz do swoich oczekiwań oraz gustu. Zawsze obroni się delikatny kształt migdała, bądź kwadrat. Jednak pamiętaj by nie przesadzić z długością paznokci. Nienaturalnie długie już dawno wyszły z mody, a na ich miejsce wskoczyły średniej długości, które zdecydowanie wyglądają bardziej naturalnie. Ceny hybrydy wahają się od 80-150zł za zabieg, a długość utrzymywania się ich na paznokciach jest to od 3-5 tygodni. Jest to niesamowicie wygodne i łatwe rozwiązanie, np. dla młodej mamy, czy osoby prezentującej przez cały czas swoje dłonie, np. w urzędzie czy sklepie.