Uczucia

Święta to czas kiedy decydujemy się, z miłości, na nutkę szaleństwa. Chcemy dać drugiej osobie jak najwięcej siebie. Kiedy szukamy prezentu w głowie świta niejeden szalony pomysł. Erotyka zakrada się cichaczem.

Kobiety lubią być szalone. Zaledwie w kilka chwil zapada często ważna decyzja dotycząca spodniej garderoby. Zapewne wiele osób już wie seksowna bielizna . To ona pobudza zmysły, często także wyobraźnię. Czy już wiesz co dalej? Nie obawiajmy się okazywania uczuć. To najpiękniejsze co dała nam matka natura. Miłość w okresie przedświątecznym jest wszędzie, a tylko zbliżenie jest dopełnieniem całości. Owszem bywa seks bez zobowiązań jednak i tak po dłuższej chwili wkrada się z którejś strony nadzieja na stałe uczucia.

Czy jesteś gotowa na szalone zakupy? Wybierając się do galerii czy też innego większego kompleksu sklepowego zarzucani jesteśmy wieloma propozycjami. Sklepy biją się o każdego, nawet najskromniejszego klienta. Doskonale promocje zachęcają do skorzystania z oferty znanych i cenionych marek. Każdą kobietą wie, co będzie dla niej i jej związku najkorzystniejszy. Czerń, czerwień, fiolet, granat. Coś jeszcze?

Zastanawiające, który model zostanie wybrany. Nie. obawiajmy się pytać, nikt nie jest idealny. Każda figura ma mankamenty, to przecież my i nasz partner mamy być zadowoleni. Kilka kilogramów za dużo, krąglejsza pupa, zbyt mały biust. Tak to zaledwie garstka często wybujałych problemów.

Wracając do domu z niewielką paczuszka czekamy na tę wyjątkową noc. Świąteczny wieczór razem z rodziną, to tylko urywek, jakby z serialu. U Ciebie też tak może być, możesz poczuć tę wyjątkową chwilę kiedy ktoś bliski powie, że Cię kocha i chce spędzić z Tobą resztę swojego życia.

W głowie szaleje coraz więcej myśli, gdy czujemy s sercu spokoju i radość możemy być pewni, że jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi. I Ty się zakochaj, poczuj magię Tych pięknych świąt. By każdy nowy dzień zaczynał się od spojrzenia na drugą osobę, by podjęta decyzja była tą najodpowiedniejszą. Miłość nie jest na pokaz, to uczucie, które może góry przenosić. A druga osoba oddałaby życie gdyby tylko pojawiła się taka okazja.
Czy Ty też potrafisz okazać komuś uczucie? Nie zapominaj o innych w tym pięknym czasie, gdzie panuje spokój, a wzajemne relacje powinny być chociażby poprawne. W życiu bywa różnie, czasem gorzej niż lepiej, trudne momenty, niepowodzenia, obelgi ale wszystko da się wybaczyć, poczuć chęć podziękowania za coś, do czego nigdy nie bylibyśmy zdolni. Za dar wybaczania.