Typowanie liczb w grach Totalizatora Sportowego

Skreślanie liczb w grach Totalizatora Sportowego wydaje się dość prostym zadaniem. Gracze jednak chcą skreślić nie dowolne liczby, ale takie, które zapewnią wysoką wygraną. W jaki sposób można wytypować najbardziej odpowiednie liczby i czy tego typu metody dają jakąkolwiek szansę na nagrodę?
Wybierając jakąkolwiek metodę skreślania numerów w grach liczbowych należy pamiętać, że nie istnieją sposoby, które gwarantowałyby wygraną. Jednak wielu graczy uważa, że korzystając ze statystyk wyników można przewidzieć, czy konkretne liczby padną w kilku następnych losowaniach. Taka metoda typowania często jest wykorzystywana przez osoby, które typują liczby w grze Multi Multi.

 

Jeśli chodzi o grę Multi Multi najczęściej padające liczby mogą zmieniać się niemal codziennie. W przypadku tej gry liczbowej należy bowiem brać pod uwagę, że losowania odbywają się dwa razy dziennie. Niektóre osoby rozpatrują osobno losowania popołudniowe i wieczorne, choć takie podejście wydaje się mało naukowe.
Wielu zapalonych graczy samodzielnie sprawdza, które liczby są losowane najczęściej. Można jednak skorzystać ze stron internetowych, które podają tego typu informacje.