SIGNAL Festival 2017 w Pradze | RELACJA

W pierwszy weekend października pojechaliśmy z rodziną do Pragi na SIGNAL Festival. Ja, prawdę mówiąc nigdy wcześniej nie słyszałem o tej imprezie, ale moja mama – jak zwykle – czujnie nadstawia ucha i oka, gdy mowa o ciekawych wydarzeniach i wyłapuje to co mi umyka. Uznała, że warto by było pojechać, no to pojechaliśmy!

POPROSZĘ DOLEWKĘ „SIGNAL Festival 2017 w Pradze | RELACJA”

Profile na Instagramie, które warto obserwować III cz.

Każdy kto ma konto na tym portalu, może pewnego dnia się zastanowić – jakie są profile na Instagramie, które warto obserwować? W takiej chwili, bez zapowiedzi przychodzę ja, cały na bia…nie, dobra, wolę być ubrany na czarno. Przychodzę cały na czarno i szarmancko, na srebrnej tacy zapodaję najbardziej wyszukane frykasy.

POPROSZĘ DOLEWKĘ „Profile na Instagramie, które warto obserwować III cz.”

Adolf Loos „Ornament i zbrodnia” | RECENZJA

Wyobraź sobie, że siedzisz w jakieś kawiarnii, jesteś zajęty piciem nawet niezłej kawy, ale w sumie wziąłeś ją tylko dlatego, bo widziałeś, że wszyscy ją piją. Nagle przysiada się jakiś człowiek, zabiera Ci tę kawę i z energią eksperta-pasjonata zaczyna opowiadać o tym dlaczego jest ona tak niedobra.

To właśnie jest Adolf Loos i jego wykłady o architekturze.

POPROSZĘ DOLEWKĘ „Adolf Loos „Ornament i zbrodnia” | RECENZJA”

Spokojny i przemyślany apartament w Rzymie naszpikowany dizajnem.

Nieustannie ciągnie mnie do wnętrz przemyślanych, dopieszczonych w każdym calu, bez wątpienia zbytkownych, ale przy tym w czarujący sposób nienachalnych. One , doskonale znają swoją wartość i nie skaczą ludziom na głowę z zamiarem pomieszania zmysłów nieszczęsnego delikwenta co, o zgrozo, ustawicznie doświadczam we wnętrzach luksusowych.

POPROSZĘ DOLEWKĘ „Spokojny i przemyślany apartament w Rzymie naszpikowany dizajnem.”

OSKAR ZIĘTA – Muzeum Miasta Gdyni 2017

W zeszły piątek o godzinie 12.30 Gdynia powitała mnie zasnutym chmurami niebem i letnim, siąpiącym przez cały czas deszczem. Czułem się wybornie – uwielbiam taką pogodę. Jest wtedy jakoś tak romantycznie, spokojnie – ludzi na ulicach jest znaczne mniej niż zwykle – no i gładkie, białe niebo jest świetnym tłem do robienia zdjęć budynków na mojego Instagrama. A to sprawa nie do przecenienia!

POPROSZĘ DOLEWKĘ „OSKAR ZIĘTA – Muzeum Miasta Gdyni 2017”